גרעין תורני צפת

צפת אטרקציות מיוחדות

צפת, אטרקציות מיוחדות

ארון הבגדים היהודי - מרכז היכרות עם הלבוש היהודי

שקופית קודמת
שקופית הבאה

מרכז הלבוש היהודי

 
 

מרכז הלבוש היהודי ממוקם בחדר קשתות מסתורי ומרהיב בסמטה עתיקה ביותר בצפת. אנו מזמינים אתכם למפגש עם עולם הלבוש היהודי המסורתי כולל צפייה בסרט החושף את הסודות של הלבוש ביהדות, הסברים והדגמה של הלבושים השונים בעדות השונות – מרוקאי, תימני, חסידי אשכנזי ועוד מדידה של תלבושות שונות ותצלומים למזכרת בסמטאותיה הציוריות של צפת העתיקה.

סדנת הלבוש היהודי מתאימה לכל גיל וסוג אוכלוסיה ומהווה אטרקציה חוויתית במהלך סיור, יום גיבוש או אירוע משפחתי בצפת העתיקה. התמונות שלכם עם תלבושות העתיקות ישארו לכם למזכרת לאורך זמן.

מפגשים וסדנאות בגלריה לאמנות הקבלה צפתית

אחת האטרקציות האהובות והמיוחדות ביותר אותן אנו מציעים היא ביקור בגלריה הקסומה שלנו הממוקמת בלב העיר העתיקה ומפגש עם האמן. יצירותיו של האמן שרגא שמידלר נוצרו בהשראת רוחה המיוחדת של צפת. האמן מציג ממבחר יצירותיו ומשתף את הקבוצה בעומק הרוחני שעומד בבסיס ההשראה לציור. חלק מיצירותיו עוסקות בסודם של אותיות הא-ב. במהלך המפגש האמן מנתח את שמם של מתנדבים מהקבוצה עפ"י סוד האותיות תוך כדי הצגת הציורים של כל אות ואות. (מומלץ במיוחד לחתני בר/בת מצווה)

לקבוצה מובטחת חוויה על חושית מיוחדת מאוד – עומק רוחני ואינטלקטואלי לצד הצבעים והצורות שממלאים את הלב. מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האוכלוסיה.

אטרקציה פעילה –  "חווית היצירה בקריית האמנים הצפתית" – סדנאות יצירה בגלריה או ברחבה יפיפייה בלב קריית האומנים העתיקה. בסדנא יצור כל אחד מהמשתתפים יצירת אומנות מיוחדת משלו בהנחיית האומן בשלל סוגי יצירה . ציור בשמן / אקריליק על קנבס . צריבה על עץ / מוזאיקה (פסיפס) בזכוכית או אריחי קרמיקה, תכשיטנות ועוד

הסדנא מתאימה לכל הגילאים וגם לבעלי ידיים שמאליות… תופתעו לגלות אלו דברים יפים אתם מסוגלים ליצור.